-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertMieszkania Na sprzedaż

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Centrum

pokoi
3
pow.
53 m2
Cena

308 000 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującego się przy cichej i kameralnej ulicy Ludwika Zamenhofa w ścisłym centrum Białegostoku - jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w stolicy Podlasia. Nieruchomość znajduje się na IV piętrze w IV-piętrowej kamienicy z cegły, która została poddana termomodernizacji oraz odnowieniu elewacji. Na klatce znajdziemy ozdobne, zabytkowe balustrady podkreślające kamieniczny styl. Powierzchnia mieszkania - 53,45 m2 - dzieli się na: - dwa duże, ustawne pokoje, - pokój do adaptacji na: sypialnie/garderobę/gabinet, - oddzielną, widną kuchnię, - łazienkę , - osobne WC, - przestronny przedpokój z szafą w zabudowie Dostęp do każdego pomieszczenia z korytarza. Do mieszkania przynależy również bardzo duża piwnica. Mieszkanie wymaga odświeżenia, co daje możliwość samodzielnego zaaranżowania wnętrz oraz uzyskania satysfakcjonującej ceny transakcyjnej. W lokalu wymieniono grzejniki oraz wstawiono nowe plastikowe okna. Parkiet zachowany w dobrym stanie. Mieszkanie dwustronne i słoneczne. Atrakcyjna ekspozycja względem stron świata - północ i południe. Każde z pomieszczeń bardzo ustawne ze względu na stosunkowo dużą powierzchnię. Nieruchomość doskonale zlokalizowana, szczególnie polecana inwestorom oraz osobom poszukującym mieszkania w centrum. W pobliżu mieszkania znajdziemy, szkoły, uczelnie wyższe, przystanki komunikacji miejskiej, punkty handlowo-usługowe i wiele innych. Lokal, dzięki swojej atrakcyjnej cenie, stosunkowo niskim kosztom utrzymania oraz lokalizacji polecany osobom chcącym korzystnie ulokować kapitał i zarabiać na mieszkaniu. Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatną prezentację!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Nowe Miasto

pokoi
2
pow.
30 m2
Cena

299 000 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Wiosennej w najbardziej urokliwej części osiedla Nowe Miasto. Nieruchomość znajduje się na najwyższym piętrze w IV-piętrowym, nowym apartamentowcu. Powierzchnia mieszkania - 30,21 m2 - została w przemyślany sposób zaaranżowana na: - ustawny salon z aneksem kuchennym, - komfortową sypialnię, - łazienkę, - przedpokój z zabudowaną szafą. Do mieszkania przynależy również duża loggia. Mieszkanie jest w trakcie wykańczania. Wykończenie obejmuje ułożenie podłóg, pomalowanie ścian, wstawienie parapetów i stolarki drzwiowej, całkowite zaaranżowanie łazienki, zabudowanie szafy przedpokoju, oświetlenia oraz wykonanie na wykonanie zabudowy kuchennej która będzie wyposażona w sprzęty AGD(lodówka, zmywarka, piekarnik, indukcyjna, okap). Mieszkanie pomimo niewielkiego metrażu jest bardzo funkcjonalne a przemyślany rozkład i aranżacja sprawiają, że wydaje się większe niż w rzeczywistości. Nieruchomość doskonale zlokalizowana, szczególnie polecana inwestorom oraz osobom poszukującym mieszkania blisko uczelni wyższych. Lokal, dzięki niskim kosztom utrzymania oraz lokalizacji polecany osobom chcącym korzystnie ulokować kapitał i zarabiać na mieszkaniu. W pobliżu mieszkania znajdziemy, szkoły, uczelnie wyższe, przystanki komunikacji miejskiej, punkty handlowo-usługowe i wiele innych. Mieszkanie będzie gotowe do odbioru w pierwszej połowie września. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego! Kupujący nie Płaci PCC! Zadzwoń już dziś i zarezerwuj termin prezentacji!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Nowe Miasto

pokoi
2
pow.
30 m2
Cena

289 000 zł

Kupujący nie Płaci PCC - oszczędza ok. 6000 zł. Zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Wiosennej w najbardziej urokliwej części osiedla Nowe Miasto. Nieruchomość znajduje się na III piętrze w IV-piętrowym, nowym apartamentowcu o wysokim standardzie. Budynek jest oczywiście wyposażony w nowoczesną, cichobieżną windę. Powierzchnia mieszkania - 30,21 m2 - została w przemyślany sposób zaaranżowana na: - ustawny salon z aneksem kuchennym, - komfortową sypialnię, - funkcjonalną łazienkę. Do mieszkania przynależy również duży balkon z widokiem na las. Mieszkanie jest w finalnym etapie wykańczania. Poza efektami prac widocznymi na zdjęciach w mieszkaniu zostanie wykonana zabudowa kuchenna, która będzie wyposażona w sprzęty AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap). Dodatkowo w mieszkaniu zostanie zamontowana funkcjonalna, zabudowana szafa robiona pod wymiar. Mieszkanie pomimo niewielkiego metrażu jest bardzo funkcjonalne a przemyślany rozkład i aranżacja sprawiają, że wydaje się większe niż w rzeczywistości. Nieruchomość doskonale zlokalizowana, szczególnie polecana inwestorom oraz osobom poszukującym mieszkania blisko uczelni wyższych (W najbliższym sąsiedztwie znajdziemy kampus UwB, wydział psychologi i pedagogiki oraz Politechnikę Białostocką) . Lokal, dzięki niskim kosztom utrzymania oraz lokalizacji polecany osobom chcącym korzystnie ulokować kapitał i zarabiać na mieszkaniu. W pobliżu mieszkania znajdziemy, szkoły, uczelnie wyższe, przystanki komunikacji miejskiej, punkty handlowo-usługowe i wiele innych. Zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania! Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego! Kupujący nie Płaci PCC - oszczędza ok. 6000 zł. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację!