-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertOFERTY NIERUCHOMOŚCI

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Wygoda

pokoi
2
pow.
34 m2
Cena

295 000 zł

Polecamy Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż, znajdującego się w nowo wybudowanym budynku przy ulicy 42 Pułku Piechoty, na osiedlu Wygoda w Białymstoku. Lokal mieszkalny znajduje się na III piętrze budynku, który zostanie wybudowany do końca lutego 2023 r. Mieszkanie posiada powierzchnię - 34,04 m2 - a jego przemyślany rozkład sprawia, że mieszkanie wydaje się być większe niż w rzeczywistości. Na powierzchnie lokalu składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, - duża, ustawna sypialnia, - przestronna łazienka z WC, - funkcjonalny przedpokój. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, co sprawia że przyszły nabywca będzie posiadał możliwość wykończenia wnętrz według własnego gustu. Niebywałymi atutami nieruchomości jest atrakcyjna lokalizacja, niski czynsz, szybka dostępność mieszkania, wiele miejsc postojowych przed budynkiem, duży balkon oraz przynależność komórki lokatorskiej. Lokal mieszkalny położony jest w miejscu, które jest odpowiedzią na potrzeby osób młodych i dynamicznych. Nowoczesna forma architektoniczna, wysokiej klasy wykończenie części wspólnych, a także niezwykła funkcjonalność lokali i miejscowej infrastruktury zapewnią codzienny komfort na najwyższym poziomie. Dlatego polecamy mieszkanie w szczególności osobom poszukującym mieszkania w niedalekiej odległości od Centrum miasta. Mieszkanie może być świetną lokatą kapitału dzięki doskonałej lokalizacji oraz niskim kosztom eksploatacyjnym - czynsz to zaledwie około 300zł. Zapraszamy do kontaktu oraz bezpłatnej prezentacji!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Białostoczek

pokoi
2
pow.
47 m2
Cena

379 000 zł

Polecamy Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż, znajdującego się w nowo budowanym budynku przy ulicy Bełzy, na osiedlu Białostoczek, które cieszy się niesłabnącą popularnością pośród mieszkańców Białegostoku. Lokal mieszkalny znajduje się na I piętrze budynku wyposażonego w windę, który oddany zostanie do użytkowania w pierwszym kwartale 2023 r. Mieszkanie posiada powierzchnię - 46,62 m2 - a jego przemyślany rozkład sprawia, że mieszkanie wydaje się być większe niż w rzeczywistości. Na powierzchnie lokalu składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, - duża, ustawna sypialnia, - przestronna łazienka z WC, - funkcjonalny przedpokój. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, co sprawia że przyszły nabywca będzie posiadał możliwość wykończenia wnętrz według własnego gustu. Istnieje możliwość wydzielenia dwóch samodzielnych pokoi oraz oddzielnej kuchni celem optymalizacji powierzchni mieszkania pod kątem najmu. Niebywałymi atutami nieruchomości jest atrakcyjna lokalizacja, niski czynsz, dostępność mieszkania, wiele miejsc postojowych przed budynkiem, duży balkon oraz przynależność komórki lokatorskiej. Lokal mieszkalny położony jest w miejscu, które jest odpowiedzią na potrzeby osób młodych i dynamicznych. Nowoczesna forma architektoniczna, wysokiej klasy wykończenie części wspólnych, a także niezwykła funkcjonalność lokali i miejscowej infrastruktury zapewnią codzienny komfort na najwyższym poziomie. Dlatego polecamy mieszkanie w szczególności osobom poszukującym mieszkania w niedalekiej odległości od Centrum miasta. Mieszkanie może być świetną lokatą kapitału dzięki doskonałej lokalizacji oraz niskim kosztom eksploatacyjnym. Zapraszamy do kontaktu oraz bezpłatnej prezentacji!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Piasta

pokoi
1
pow.
32 m2
Cena

275 000 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania przy ulicy Sybiraków, w cichej i spokojnej części osiedla Piasta. Nieruchomość znajduje się na III piętrze, w niskim III-piętrowym budynku wymurowanym z cegły w 2001 roku. Powierzchnia użytkowa mieszkania - 32,20m2 - dzieli się na: - komfortowy salon, z wyjściem na duży balkon, - widną kuchnię z oknem, - funkcjonalną łazienkę, - przestronny przedpokój. Do mieszkania przynależy piwnica. Dzięki ustawności pomieszczeń istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju. Lokal mieszkalny utrzymany w bardzo dobrym stanie, nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Mieszkanie w pełni umeblowane, sprzedawane z pełnym wyposażeniem, co pozwala na natychmiastowe wprowadzenie się lub osiąganie zysków z jego wynajęcia. Niebywałymi atutami nieruchomości jest spokojne sąsiedztwo, niski czynsz wynoszący średnio 290 zł, przynależność piwnicy oraz dużego balkonu, duża ilość miejsc parkingowych bezpośrednio przed budynkiem, a także korzystne położenie względem stron świata. Nieruchomość doskonale zlokalizowana, szczególnie polecana inwestorom, młodym rodzinom oraz osobom poszukującym mieszkania w spokojnej lokalizacji blisko centrum. Dojazd do centrum zajmuje kilka minut. W pobliżu mieszkania znajdziemy wiele punktów handlowo-usługowych, szkoły, przedszkola, przystanki komunikacji miejskiej. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację!

DOM na SPRZEDAŻ

Białystok, Bojary

pokoi
5
pow.
240 m2
Cena

749 000 zł

Oferta zabytkowego domu wolnostojącego zlokalizowanego na osiedlu Bojary, przy ulicy Stanisława Staszica w Białymstoku. Przebudowa, remont oraz inne prace budowalne związane z obiektem mogą zostać współfinansowane z licznych dostępnych programów Urzędu Miejskiego, PWKZ, Unii Europejskiej, MKiDN. Powierzchnia użytkowa domu wynosi około 240 mkw i dzieli się na dwie kondygnacje - parter oraz poddasze użytkowe. Dom wymaga generalnego remontu, przy którym istnieje możliwość wykonania dużej otwartej powierzchni. Budynek wzniesiony został w 1906 roku, a do jego wymurowania użyto pełnej cegły ceramicznej. Dom posadowiony jest na działce w kształcie prostokąta o powierzchni 447 mkw. Uzbrojenie działki: energia elektryczna, woda, kanalizacja. Gaz w drodze, bezpośrednio przy budynku. Nieruchomość zlokalizowana w Białymstoku w zabytkowej części osiedla Bojary, posiadającej niepowtarzalny i unikatowy charakter. Istnieje możliwość zmiany sposobu użytkowania obiektu dzięki czemu polecany jest on osobom chcącym stworzyć oryginalne miejsca dla prowadzenia swojego biznesu. Zalecenia konserwatorskie: - zachowanie bryły, formy i geometrii dachu, gzymsów, wystroju architektonicznego; - naprawa gzymsów i całego wystroju architektonicznego elewacji; - naprawa ubytków w cegle w elewacjach licowanych cegłą. Dopuszcza się wykonanie okien połaciowych w celu doświetlenia poddasza. Zapraszamy do kontaktu i prezentacji!