-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertMieszkania Na sprzedaż

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

BIAŁYSTOK, ANTONIUK

pokoi
2
pow.
38 m2
Cena

249 000 zł

Polecamy Państwu ofertę komfortowego mieszkania, znajdującego się w budynku oddanym do użytku w 1970 roku, zlokalizowanym przy ulicy Antoniukowskiej, na osiedlu Antoniuk, które cieszy się niesłabnącą popularnością pośród mieszkańców Białegostoku. Lokal mieszkalny znajduje się na I piętrze , czteropiętrowego budynku z cegły. Powierzchnia mieszkania -37,5m2- dzieli się na: - dwa ustawne pokoje, - łazienkę połączoną z wc, - oddzielną kuchnię - przedpokój Niebywałymi atutami nieruchomości jest atrakcyjna lokalizacja, liczne bezpłatne miejsca parkingowe, niski czynsz wynoszący średnio około 280 zł miesięcznie, przynależność piwnicy ,komfortowy rozkład, niskie piętro jak również nowe meble oraz sprzęt AGD, które mogą zostać na wyposażeniu mieszkania. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, przeszło remont w 2018 roku. Klatki w budynku są w trakcie remontu. Lokal mieszkalny położony w miejscu szczególnie polecanym osobom ceniącym spokój, a zarazem bliskość centrum miasta. Osiedle bezpieczne z dobrze rozwiniętą infrastrukturą, zadbane i świetnie skomunikowane zresztą miasta. W najbliższym otoczeniu znajdziemy liczne sklepy, lokale usługowe, banki, apteki oraz placówki medyczne, a także Szkoły Podstawowe, Licea II i VII, Technikum oraz Przedszkole. Oferta naprawdę godna polecenia. Zapraszamy do kontaktu oraz bezpłatnej prezentacji!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Nowe Miasto

pokoi
2
pow.
30 m2
Cena

299 000 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Wiosennej w najbardziej urokliwej części osiedla Nowe Miasto. Nieruchomość znajduje się na najwyższym piętrze w IV-piętrowym, nowym apartamentowcu. Powierzchnia mieszkania - 30,21 m2 - została w przemyślany sposób zaaranżowana na: - ustawny salon z aneksem kuchennym, - komfortową sypialnię, - łazienkę, - przedpokój z zabudowaną szafą. Do mieszkania przynależy również duża loggia. Mieszkanie jest w trakcie wykańczania. Wykończenie obejmuje ułożenie podłóg, pomalowanie ścian, wstawienie parapetów i stolarki drzwiowej, całkowite zaaranżowanie łazienki, zabudowanie szafy przedpokoju, oświetlenia oraz wykonanie na wykonanie zabudowy kuchennej która będzie wyposażona w sprzęty AGD(lodówka, zmywarka, piekarnik, indukcyjna, okap). Mieszkanie pomimo niewielkiego metrażu jest bardzo funkcjonalne a przemyślany rozkład i aranżacja sprawiają, że wydaje się większe niż w rzeczywistości. Nieruchomość doskonale zlokalizowana, szczególnie polecana inwestorom oraz osobom poszukującym mieszkania blisko uczelni wyższych. Lokal, dzięki niskim kosztom utrzymania oraz lokalizacji polecany osobom chcącym korzystnie ulokować kapitał i zarabiać na mieszkaniu. W pobliżu mieszkania znajdziemy, szkoły, uczelnie wyższe, przystanki komunikacji miejskiej, punkty handlowo-usługowe i wiele innych. Mieszkanie będzie gotowe do odbioru w pierwszej połowie września. Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego! Kupujący nie Płaci PCC! Zadzwoń już dziś i zarezerwuj termin prezentacji!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Nowe Miasto

pokoi
2
pow.
30 m2
Cena

289 000 zł

Kupujący nie Płaci PCC - oszczędza ok. 6000 zł. Zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy Wiosennej w najbardziej urokliwej części osiedla Nowe Miasto. Nieruchomość znajduje się na III piętrze w IV-piętrowym, nowym apartamentowcu o wysokim standardzie. Budynek jest oczywiście wyposażony w nowoczesną, cichobieżną windę. Powierzchnia mieszkania - 30,21 m2 - została w przemyślany sposób zaaranżowana na: - ustawny salon z aneksem kuchennym, - komfortową sypialnię, - funkcjonalną łazienkę. Do mieszkania przynależy również duży balkon z widokiem na las. Mieszkanie jest w finalnym etapie wykańczania. Poza efektami prac widocznymi na zdjęciach w mieszkaniu zostanie wykonana zabudowa kuchenna, która będzie wyposażona w sprzęty AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap). Dodatkowo w mieszkaniu zostanie zamontowana funkcjonalna, zabudowana szafa robiona pod wymiar. Mieszkanie pomimo niewielkiego metrażu jest bardzo funkcjonalne a przemyślany rozkład i aranżacja sprawiają, że wydaje się większe niż w rzeczywistości. Nieruchomość doskonale zlokalizowana, szczególnie polecana inwestorom oraz osobom poszukującym mieszkania blisko uczelni wyższych (W najbliższym sąsiedztwie znajdziemy kampus UwB, wydział psychologi i pedagogiki oraz Politechnikę Białostocką) . Lokal, dzięki niskim kosztom utrzymania oraz lokalizacji polecany osobom chcącym korzystnie ulokować kapitał i zarabiać na mieszkaniu. W pobliżu mieszkania znajdziemy, szkoły, uczelnie wyższe, przystanki komunikacji miejskiej, punkty handlowo-usługowe i wiele innych. Zdjęcia przedstawiają aktualny stan mieszkania! Istnieje możliwość dokupienia miejsca postojowego! Kupujący nie Płaci PCC - oszczędza ok. 6000 zł. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację!