-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofert

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Nowe Miasto

pokoi
3
pow.
48 m2
Cena

519 000 zł

Polecamy Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż, znajdującego się w nowo wybudowanym budynku przy ulicy Transportowej, na osiedlu Nowe Miasto, które cieszy się niesłabnącą popularnością pośród mieszkańców Białegostoku. Lokal mieszkalny znajduje się na III piętrze budynku, o nowoczesnej architekturze, wysokim standardzie wykończenia części wspólnych, wyposażonym w windę, którego oddanie do użytku zaplanowane jest na koniec września 2022 r. Mieszkanie posiada powierzchnię - 47,88 m2 - a jego przemyślany rozkład sprawia, że mieszkanie wydaje się być większe niż w rzeczywistości. Na powierzchnie lokalu składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, - dwie duże, ustawne sypialnie, - przestronna łazienka z WC, - funkcjonalny przedpokój. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Kupujący nie płaci 2% podatku PCC!!! Zdjęcia prezentują zwizualizowany projekt mieszkania, które zostanie wykończone "pod klucz". Zdjęcia pochodzą z realizacji mieszkania o tym samym rozkładzie. Niebywałymi atutami nieruchomości jest atrakcyjna lokalizacja, niski czynsz, dostępność mieszkania, wiele miejsc postojowych przed budynkiem, przynależność komórki lokatorskiej oraz duży balkon z pięknym widokiem. Lokal mieszkalny położony jest w miejscu, które jest odpowiedzią na potrzeby osób młodych i dynamicznych. Nowoczesna forma architektoniczna, wysokiej klasy wykończenie części wspólnych, a także niezwykła funkcjonalność lokali i miejscowej infrastruktury zapewnią codzienny komfort na najwyższym poziomie. Dlatego polecamy mieszkanie w szczególności osobom poszukującym mieszkania w w niedalekiej odległości od Centrum miasta. Mieszkanie może być świetną lokatą kapitału dzięki doskonałej lokalizacji oraz niskim kosztom eksploatacyjnym. Oferta naprawdę godna polecenia. Ta oferta nie będzie długo dostępna! Zapraszamy do kontaktu oraz bezpłatnej prezentacji!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Nowe Miasto

pokoi
3
pow.
67 m2
Cena

581 000 zł

Polecamy Państwu wyjątkową ofertę komfortowego mieszkania, znajdującego się w budynku oddanym do użytku w 2008 roku. Budynek zlokalizowany na ulicy Transportowej, cichej i spokojnej części osiedla Nowe Miasto, które cieszy się niesłabnącą popularnością pośród mieszkańców Białegostoku. Lokal mieszkalny znajduje się na II piętrze, w niskim budynku o nowoczesnej architekturze. Powierzchnia mieszkania - 64,60 m2 - dzieli się na: - przestronny salon, - dwie komfortowe sypialnie, - oddzielną, widną kuchnię, - przedpokój, - dużą, stylową łazienkę oraz wc. Mieszkanie rozkładowe, wejście do każdego z pomieszczeń z przedpokoju, pokoje bardzo ustawne, przynależny duży balkon z widokiem na patio. Niebywałymi atutami nieruchomości jest przynależność komórki lokatorskiej o powierzchni 2,70 m2, niski czynsz, kameralność budynku, niewielka ilość sąsiadów w klatce schodowej oraz prywatny plac zabaw na dziedzińcu wspólnoty mieszkaniowej. Kolejną zaletą oferty jest fakt, że w oferowanym lokalu może pozostać pełne wyposażenie, co umożliwia natychmiastowe wprowadzenie się lub jego wynajmowanie. Nieruchomość zlokalizowana w miejscu szczególnie polecanym rodzinom, studentom oraz inwestorom poszukującym korzystnej lokaty kapitału. Jedna z najlepszych lokalizacji w Białymstoku. W pobliżu nieruchomości znajduje się Politechnika Białostocka, bardzo bogata infrastruktura m.in. markety, lokale gastronomiczne, przedszkola, szkoły podstawowe, przystanki BKM, kościół, cerkiew i wiele punktów usługowych. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w postaci garażu podziemnego (zakup nie obligatoryjny). Zapraszamy do kontaktu oraz bezpłatnej prezentacji!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Nowe Miasto

pokoi
3
pow.
48 m2
Cena

425 000 zł

Polecamy Państwu ofertę apartamentu na sprzedaż, znajdującego się w nowo wybudowanym budynku przy ulicy Transportowej, na osiedlu Nowe Miasto, które cieszy się niesłabnącą popularnością pośród mieszkańców Białegostoku. Lokal mieszkalny znajduje się na III piętrze budynku, o nowoczesnej architekturze, wysokim standardzie wykończenia części wspólnych, wyposażonym w windę, którego oddanie do użytku zaplanowane jest na koniec września 2022 r. Mieszkanie posiada powierzchnię - 47,88 m2 - a jego przemyślany rozkład sprawia, że mieszkanie wydaje się być większe niż w rzeczywistości. Na powierzchnie lokalu składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, - dwie duże, ustawne sypialnie, - przestronna łazienka z WC, - funkcjonalny przedpokój. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, co sprawia że przyszły nabywca będzie posiadał możliwość wykończenia wnętrz według własnego gustu. Brak podatku PCC. Niebywałymi atutami nieruchomości jest atrakcyjna lokalizacja, niski czynsz, dostępność mieszkania, wiele miejsc postojowych przed budynkiem, przynależność komórki lokatorskiej oraz duży balkon z pięknym widokiem. Lokal mieszkalny położony jest w miejscu, które jest odpowiedzią na potrzeby osób młodych i dynamicznych. Nowoczesna forma architektoniczna, wysokiej klasy wykończenie części wspólnych, a także niezwykła funkcjonalność lokali i miejscowej infrastruktury zapewnią codzienny komfort na najwyższym poziomie. Dlatego polecamy mieszkanie w szczególności osobom poszukującym mieszkania w w niedalekiej odległości od Centrum miasta. Mieszkanie może być świetną lokatą kapitału dzięki doskonałej lokalizacji oraz niskim kosztom eksploatacyjnym. Oferta naprawdę godna polecenia. Ta oferta nie będzie długo dostępna! Zapraszamy do kontaktu oraz bezpłatnej prezentacji!