Zleć poszukiwanie nieruchomości

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości zleć poszukiwanie jej agencji Kancelaria Nieruchomości. Nie trać czasu na bezowocne przeszukiwanie setek stron internetowych oraz ton gazet. My znajdziemy, w krótkim czasie, Twoją wymarzoną nieruchomość w 100% dopasowaną do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

Możesz to zrobić na kilka sposobów:

- wypełniając poniższy formularz na stronie internetowej;

- dzwoniąc pod numer telefonu: 735 455 455

- odwiedzając nasze biuro w budynku Legio Nova przy ulicy P. R. Kaczorowskiego 7 lok. 54 U w Białymstoku, które jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 17.00 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach uzgodnionych indywidualnie z Tobą.

Natychmiast po Twoim zgłoszeniu uruchomimy procedurę obsługi zlecenia i nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu umówienia spotkania służącego do szczegółowego zapoznania się z Twoimi preferencjami.

Podczas spotkania przedstawimy Ci jak działa nasza agencja. Zaprezentujemy system pracy, standardy naszego działania oraz cele, które stawiamy przed sobą. Przedstawimy wszystkie etapy naszej pracy, które doprowadzą do znalezienia nieruchomości i sfinalizowania transakcji.

W trakcie spotkania z doradcą nieruchomości, który odwiedzi Cię w najbardziej dogodnym miejscu i czasie poznamy Twoje wymagania związane z poszukiwaną nieruchomością. Broker poinformuje Cię o sytuacji na rynku nieruchomości, możliwościach znalezienia poszukiwanej przez Ciebie nieruchomości, czasie w jakim należy się spodziewać znalezienia nieruchomości oraz obowiązujących cenach danego typu nieruchomości.

Po przyjęciu zlecenia do realizacji Twój indywidualny doradca nieruchomości wprowadzi wszystkie preferencje do naszego systemu. Od tego momentu Twoje zlecenie jest dostępne dla każdego brokera  KN oraz dla Sprzedających, którzy oferują nieruchomości spełniające Twoje oczekiwania. Wszyscy doradcy naszej firmy zaczynają pracować dla Ciebie. Poszukujemy dla Ciebie odpowiedniej nieruchomości. W momencie pojawienia się takiej oferty w systemie KN otrzymujesz powiadomienie o nowej ofercie. Możesz zapoznać się z nią na naszej stronie internetowej czytając szczegółowy opis, oglądając zdjęcia, plany i lokalizację. Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem tej nieruchomości kontaktujesz się ze swoim doradcą. Doradca przedstawia Ci propozycje nieruchomości i odbywacie wizyty w wybranych przez Ciebie nieruchomościach do momentu znalezienia tej jednej, na którą się zdecydujesz.

Treść oferty

Dane adresowe - do wiadomości biura

* Wypełnij wymagane pola

Zgłoszenie oferty ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest równoznaczne z zawarciem umowy o pośrednictwo. Nie powoduje także automatycznego umieszczenia wysłanej oferty na stronie internetowej.
Zgłaszający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883 ze zmianami/ oraz rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.