O firmie

Kancelaria Nieruchomości

Profesjonalna obsługa rynku nieruchomości

Kancelaria Nieruchomości jest firmą profesjonalnie obsługującą transakcje sprzedaży, kupna, najmu nieruchomości takich jak: domy, mieszkania, działki, lokale użytkowe, nieruchomości komercyjne. Przeprowadzamy również procesy inwestycyjne dotyczące powstania nowej lub remontu istniejącej nieruchomości. Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę prawną i notarialną oraz pomoc w szybkim uzyskaniu korzystnego kredytu.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się agencją nieruchomości, która od 2015 roku rzuca wyzwanie utartym praktykom na rynku nieruchomości w Polsce. Naszym celem jest poprawienie jakości świadczenia tych usług poprzez dbanie przede wszystkim o interes klienta oraz dobór zespołu cechującego się profesjonalizmem i wysokimi kwalifikacjami. To co nas charakteryzuje to szybkie uzyskiwanie oczekiwanych efektów, szacunek, partnerskie podejście, zmotywowany zespół sprzedaży, rzetelność i kompleksowość świadczonych usług.

Nasze działania zawsze pozostają w zgodzie z Kodeksem Etyki Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Dzięki zaangażowaniu udzielamy Państwu dokładnych informacji i porad dotyczących rynku nieruchomości, a także spraw spadkowych i podatkowych.

Posiadamy bogate doświadczenie, w tym również przeprowadzanie transakcji dla naszych klientów przebywających za granicą.


 

W ramach naszych usług zapewniamy:

- Prawidłową wycenę nieruchomości opartą na znajomości cen rynkowych, przy uwzględnieniu wielu czynników. Ustalamy cenę tak, aby jej wysokość była satysfakcjonująca dla Państwa i jednocześnie tak, by w optymalnym czasie znaleźć jej nabywcę.

- Przygotowujemy każdą ofertę indywidualnie, opisując ją w oryginalny sposób oraz zamieszczając do niej wysokiej jakości, profesjonalnie przygotowane zdjęcia. Zajmujemy się przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży poczynając od uporządkowania nieruchomości po wykonanie aranżacji jej wnętrz. Korzystamy z szerokiego wachlarza narzędzi oraz mediów żeby wypromować twoją nieruchomość. Na życzenie Klienta możemy przygotować, w uzgodnieniu z nim, kampanię reklamową jego nieruchomości. Wszystko to sprawia, że uzyskujemy dla Ciebie szybszą finalizację transakcji.

- Na każdym etapie transakcji, ale także po jej finalizacji służymy bezpłatnie Klientom radą oraz pomocą. Doradzamy nie tylko w dziedzinie nieruchomości, staramy się znajdować rozwiązanie problemów naszych Klientów dotyczących kwestii podatkowych, spadkowych, marketingowych, organizacyjnych.

- Przygotowujemy umowy przedwstępne i przyrzeczone sprzedaży, najmu, dzierżawy, opiniujemy również umowy dostarczone przez Klienta. Za naszych Klientów załatwiamy wszelkie formalności poczynając od przygotowania umów, zebrania dokumentów potrzebnych do uzyskania kredytu, zgromadzenia wszystkich dokumentów niezbędnych do aktu notarialnego, kończąc na sporządzeniu protokołów przekazania nieruchomości oraz cesji umów na dostarczanie mediów (gaz, prąd, czynsz).

- Weryfikujemy stan prawny nieruchomości, sprawdzamy wysokość zobowiązań wobec administratorów, ewentualne obciążenia znajdujące się w księdze wieczystej oraz to czy wobec nieruchomości nie toczy się żadne postępowanie. Weryfikujemy również oferentów sprawdzając ich wiarygodność oraz uczestnicząc we wszystkich czynnościach gwarantując bezpieczeństwo oględzin nieruchomości.

- Posiadamy liczne kontakty dzięki, którym zapewniamy naszym Klientom NAJLEPSZE ceny opłat związanych z transakcjami oraz taksy notarialnej.

- Zapewniamy skuteczną i ekspresową pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu.

- Jesteśmy świetnymi negocjatorami i w Twoim imieniu możemy prowadzić negocjacje dotyczące finansów oraz ogólnych warunków umowy.

- Dla bezpieczeństwa naszych Klientów posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

- Wiemy jak ważny jest wizerunek naszych Klientów i reprezentujmy ich godnie na każdym kroku.

Zapraszamy do współpracy!