-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertMieszkania Na sprzedaż

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Sienkiewicza

pokoi
2
pow.
61 m2
Cena

579 000 zł

Polecamy Państwu ofertę komfortowego apartamentu na sprzedaż, znajdującego się w kameralnym budynku, zlokalizowanym w Białymstoku przy ulicy Ciepłej 12, na osiedlu Sienkiewicza, tuż obok Galerii Jurowieckiej, WSFiZ oraz Szpitala MSWiA. Lokal mieszkalny znajduje się na III piętrze, w niskim budynku wymurowanym z cegły, który został oddany do użytku w 2003 r. Powierzchnia apartamentu - 60,60 m2 - dzieli się na: - dużą i ustawną sypialnie z wyjściem na balkon, - oddzielną i widną kuchnię, - przestronny salon z wyjściem na balkon, - komfortową łazienkę z wanną, - jasny przedpokój z pojemną szafą w zabudowie. Niebywałymi atutami nieruchomości jest atrakcyjna lokalizacja, ogólnodostępne miejsca postojowe na ogrodzonym terenie przy bloku (brama na pilot), przynależność dwóch balkonów, system alarmowy w mieszkaniu, a także niski czynsz. Mieszkanie pierwotnie było 3 pokojowe z oddzielną kuchnią. Istnieje możliwość aby w prosty sposób powrócić do stanu pierwotnego. Lokal mieszkalny dwustronny, posiadający gustownie zaaranżowane wnętrze, całkowicie wyposażony, gotowy do wprowadzenia. Lokal mieszkalny położony jest w miejscu, które jest odpowiedzią na potrzeby osób młodych i dynamicznych. Dlatego polecamy mieszkanie w szczególności osobom ceniącym spokój, a zarazem bliskość centrum miasta. Mieszkanie jest aktualnie wynajmowane, istnieje możliwość kupna mieszkania oraz kontynuowanie Najmu. Gotowiec inwestycyjny - nie wymaga dodatkowego nakładu finansowego oraz remontu. Od razu po zakupie pracuje. Oferta kompletna, naprawdę godna polecenia. Zapraszamy do kontaktu oraz bezpłatnej prezentacji!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Wygoda

pokoi
2
pow.
33 m2
Cena

359 000 zł

Polecamy Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż, znajdującego się w nowo powstającym budynku przy ulicy 42 Pułku Piechoty, na osiedlu Wygoda w Białymstoku. Lokal mieszkalny znajduje się na I piętrze budynku, który zostanie oddany do użytku w czerwcu 2024 roku. Mieszkanie posiada powierzchnię - 33,07 m2 - a jego przemyślany rozkład sprawia, że mieszkanie wydaje się być większe niż w rzeczywistości. Na powierzchnie lokalu składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, - duża, ustawna sypialnia, - przestronna łazienka z WC, - funkcjonalny przedpokój. Mieszkanie oferowane jest w stanie deweloperskim, co sprawia że przyszły nabywca będzie posiadał możliwość wykończenia wnętrz według własnego gustu. Niebywałymi atutami nieruchomości jest atrakcyjna lokalizacja, niski czynsz, wiele miejsc postojowych przed budynkiem, duży balkon oraz przynależność komórki lokatorskiej. Lokal mieszkalny położony jest w miejscu, które jest odpowiedzią na potrzeby osób młodych i dynamicznych. Nowoczesna forma architektoniczna, wysokiej klasy wykończenie części wspólnych, a także niezwykła funkcjonalność lokali i miejscowej infrastruktury zapewnią codzienny komfort na najwyższym poziomie. Dlatego polecamy mieszkanie w szczególności osobom poszukującym mieszkania w niedalekiej odległości od Centrum miasta. Mieszkanie może być świetną lokatą kapitału dzięki doskonałej lokalizacji oraz niskim kosztom eksploatacyjnym - czynsz to zaledwie około 300zł. Zapraszamy do kontaktu oraz bezpłatnej prezentacji!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Bojary

pokoi
3
pow.
68 m2
Cena

799 000 zł

Polecamy Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania znajdującego się w apartamentowcu przy ulicy Kraszewskiego 45A, który znajduje się na osiedlu Bojary - prestiżowym miejscu na mapie Białegostoku. Apartament znajduje się na XI piętrze, z którego rozpościera się piękny widok na panoramę miasta. Powierzchnia lokalu - 68,02 m2 - została rozdysponowana na: - przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym i jadalnią, - ustawną sypialnię, - dużą łazienka - pokój dziecięcy, - funkcjonalny przedpokój. Mieszkanie jest w stanie idealnym, świeżo wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów, z dbałością o detale. Istnieje możliwość zamiany nieruchomości na dom położony w Białymstoku! Niebywałymi atutami nieruchomości są: jedna z najlepszych lokalizacji w Białymstoku, duży balkon, korzystna ekspozycja względem stron świata. We wszystkich pokojach zainstalowana jest klimatyzacja, w pokoju dziennym nagłośnienie w suficie podwieszanym. Lokal mieszkalny położony jest w miejscu, które jest odpowiedzią na potrzeby osób młodych i dynamicznych. Nowoczesna forma architektoniczna, wysokiej klasy wykończenie części wspólnych, a także niezwykła funkcjonalność lokali i miejscowej infrastruktury zapewnią codzienny komfort na najwyższym poziomie. Do mieszkania przynależą: - dwie komórki lokatorskie o powierzchni 2,70 m2 i 20,42 m2 - dodatkowo płatne w cenie 15 000 zł, - dwa miejsca postojowe parkingowe - dodatkowo płatne 55 000 zł. Zapraszamy do kontaktu oraz bezpłatnej prezentacji!