-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertOFERTY NIERUCHOMOŚCI

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Bema

pokoi
3
pow.
49 m2
Cena

315 000 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy gen. J. Bema w najlepszej części osiedla. Nieruchomość znajduje się na II - piętrze w IV-piętrowym budynku po ociepleniu i odnowieniu elewacji oraz remoncie klatek schodowych. Powierzchnia mieszkania - 48,7 m2 - dzieli się na: - przestronny salon z aneksem kuchennym, - 2 komfortowe sypialnie, - łazienkę, - przedpokój z zabudowaną szafą. Do mieszkania przynależy również piwnica. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, który obejmował wymianę instalacji, przystosowanie rozkładu do obecnych trendów, wymianę stolarki, wyrównanie ścian, ułożenie podłóg, wstawienie kuchni, sprzętów agd (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, okap). Mieszkanie jest bardzo przestronne, dzięki ciekawej aranżacji daje poczucie przestrzeni. Nieruchomość doskonale zlokalizowana, szczególnie polecana inwestorom oraz osobom poszukującym mieszkania blisko uczelni wyższych takich jak Politechnika Białostocka. Lokal, dzięki swojej atrakcyjnej cenie, niskim kosztom utrzymania oraz lokalizacji polecany osobom chcącym korzystnie ulokować kapitał i zarabiać na mieszkaniu. W pobliżu mieszkania znajdziemy, szkoły, uczelnie wyższe, przystanki komunikacji miejskiej, punkty handlowo-usługowe i wiele innych. Mieszkanie wkrótce gotowe do odbioru, trwają finalne prace wykończeniowe. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Mickiewicza

pokoi
2
pow.
48 m2
Cena

255 000 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania znajdującego się przy ulicy A. Grottgera 11 w najlepszej części osiedla Mickiewicza. Nieruchomość znajduje się na I - najbardziej pożądanym piętrze w III-piętrowej kamienicy. Powierzchnia mieszkania - 47,84 m2 - dzieli się na: - 2 przestronne pokoje, - oddzielną, widną kuchnię, - łazienkę, - przedpokój z dostępem do każdego z pomieszczeń Do mieszkania przynależy również spora piwnica. Mieszkanie wymaga odświeżenia albo remontu. Daje to możliwość samodzielnego zaaranżowania wnętrz i zmiany rozkładu i zwiększenia liczby pokoi (nawet do 5). W lokalu została wymieniona stolarka okienna oraz instalacja grzewcza razem z grzejnikami. Mieszkanie dzięki ponadstandardowej wysokości pomieszczeń daje poczucie przestrzeni. Nieruchomość doskonale zlokalizowana, szczególnie polecana inwestorom oraz osobom poszukującym mieszkania blisko uczelni wyższych takich jak UWB lub UMB a także XI Liceum ogólnokształcącego. W pobliżu mieszkania znajdziemy galerie handlowe, szkoły, uczelnie wyższe, przystanki komunikacji miejskiej, punkty handlowo-usługowe i wiele innych. Lokal, dzięki swojej atrakcyjnej cenie, niskim kosztom utrzymania oraz lokalizacji polecany osobom chcącym korzystnie ulokować kapitał i zarabiać na mieszkaniu. Rzuty mają jedynie charakter informacyjny a podane w nich wymiary mogą się nieznacznie różnić. Aktualny rozkład mieszkania znajduje się na pierwszym rzucie. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, centrum

pokoi
1
pow.
20 m2
Cena

205 000 zł

Przedstawiam Państwu ofertę atrakcyjnej kawalerki znajdującej się na IV piętrze w budynku położonym przy początku ulicy Lipowej - vis a vis kościoła św. Rocha w ścisłym centrum miasta. Budynek w którym znajduje się mieszkanie to VI - piętrowy blok z cegły, który poddany został termomodernizacji, wymieniono w nim domofony oraz odświeżono klatki schodowe. Budynek jest wyposażony w windę. Mieszkanie posiada jeden pokój, w którym dzięki przemyślanym i rzadko spotykanym rozwiązaniom zmieściły się 2 łączone łóżka, w pełni wyposażony aneks kuchenny, kącik jadalniany oraz piękna wanna do długich kąpieli z której roztacza się piękny widok na panoramę miasta. Poza pokojem w którym znajdziemy wyjście na dużą loggię w mieszkaniu znajduje się również funkcjonalna łazienka i przedpokój. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, który obejmował wymianę wszelkich instalacji, stolarki, podłóg, armatury, wyrównanie ścian, montaż kuchni i wiele innych prac. W cenie mieszkania kupujący otrzymują całe wyposażenie! Kolejnymi atutami nieruchomości są: przynależność piwnicy, położenie w ścisłym centrum oraz niski czynsz. Wszystkie atuty powodują, że w przypadku zakupu mieszkania jako inwestycji pod wynajem, nabywca może liczyć na wysoki procent zwrotu w skali roku. Jest to idealna propozycja dla osób chcących zarabiać na wynajmie nieruchomości. Nietuzinkowa aranżacja mieszkania z pewnością przyciągnie i zatrzyma klientów chcących spędzić kilka dni w Białymstoku. Zapraszam na prezentację!

LOKAL na SPRZEDAŻ

Białystok, Piasta

pow.
309 m2
Cena

1 249 000 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dobrze prosperującym biznesem prowadzonym w przestronnym domu przy ul. Wołyńskiej na osiedlu Piasta. DZIAŁALNOŚĆ STOPA ZWROTU ~ 14,5 % Nieruchomość jest w pełni przystosowana do prowadzenia najmu długo i krótko terminowego. Do dyspozycji najemców na obecną chwilę jest 8 przytulnych, w pełni wyposażonych pokoi oraz apartament z oddzielnym wejściem - razem 26 miejsc do spania! Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość zaadoptowania części mieszkalnej położonej w podpiwniczeniu na kolejne pokoje co spowoduje jeszcze większą rentowność inwestycji! W cenie nieruchomości pozostają wszystkie meble, wyposażenie, udogodnienia do prowadzenia najmu, etc. Wraz z nieruchomością kupujący nabywają dobrze prosperujący interes przynoszący wysoki miesięczny dochód, wszystkie kontakty, bazę zadowolonych, stałych klientów, stronę internetową, wyrobioną dobrą ocenę na booking.com, etc. BUDYNEK Przez ostatnie lata budynek przeszedł szereg prac adaptacyjnych ułatwiających prowadzenie działalności. Zamontowano między innymi zamki magnetyczne do pokoi, monitoring na terenie całego obiektu, na podłogach wyłożono wykładziny, etc. Rozkład zaaranżowano w ten sposób aby można było uzyskać jak największą liczbę pokoi. Powierzchnia domu - 309 m2 została podzielona w bardzo przemyślany sposób na III kondygnacje: Piwnica o powierzchni 100 m2 na którą składają się: kotłownia, łazienka, pokój dzienny, sypialnie, kuchnia, pomieszczenia gospodarcze. Piwnica nie jest aktualnie wynajmowana ale znajduje się w niej w pełni niezależne mieszkanie, z którego przyszły właściciel może sprawować pieczę nad nieruchomością lub zaaranżować je na kolejne pokoje. Parter o powierzchni 123 m2 na który składają się: przestronny korytarz, 4 sypialnie, kuchnia, łazienka, hall, garaż, który można przerobić na recepcje. I piętro o powierzchni 86 m2, na którym znajdziemy: 4 sypialnie, łazienkę oraz garderobę. Poddasze nie jest urządzone, jednakże jest bardzo przestronne i może służyć jako składzik. DZIAŁKA Dom posadowiony jest na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i zazielenionej działce o powierzchni prawie 800 m2. Parcela jest ogrodzona drewnianym płotem na fundamencie ze słupkami wykonanymi z cegły klinkierowej. Brama wjazdowa jest sterowana elektrycznie, a do garażu prowadzi bardzo starannie ułożony podjazd z kostki brukowej. Oprócz domu na działce znajdziemy składzik na drewno, altankę z miejscem na grilla oraz pięknie zagospodarowany ogród - wszystko do dyspozycji najemców. Solidna konstrukcja budynku, jego atrakcyjne położenie, wysoka stopa zwrotu (sięgająca ~ 14,5%) z inwestycji sprawiają , że jest to bardzo atrakcyjna oferta dla osób chcących zarabiać na nieruchomościach. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację!

DOM na SPRZEDAŻ

Białystok, Piasta

pokoi
11
pow.
309 m2
Cena

1 249 000 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dobrze prosperującym biznesem prowadzonym w przestronnym domu przy ul. Wołyńskiej na osiedlu Piasta. DZIAŁALNOŚĆ STOPA ZWROTU ~ 14,5 % Nieruchomość jest w pełni przystosowana do prowadzenia najmu długo i krótko terminowego. Do dyspozycji najemców na obecną chwilę jest 8 przytulnych, w pełni wyposażonych pokoi oraz apartament z oddzielnym wejściem - razem 26 miejsc do spania! Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość zaadoptowania części mieszkalnej położonej w podpiwniczeniu na kolejne pokoje co spowoduje jeszcze większą rentowność inwestycji! W cenie nieruchomości pozostają wszystkie meble, wyposażenie, udogodnienia do prowadzenia najmu, etc. Wraz z nieruchomością kupujący nabywają dobrze prosperujący interes przynoszący wysoki miesięczny dochód, wszystkie kontakty, bazę zadowolonych, stałych klientów, stronę internetową, wyrobioną dobrą ocenę na booking.com, etc. BUDYNEK Przez ostatnie lata budynek przeszedł szereg prac adaptacyjnych ułatwiających prowadzenie działalności. Zamontowano między innymi zamki magnetyczne do pokoi, monitoring na terenie całego obiektu, na podłogach wyłożono wykładziny, etc. Rozkład zaaranżowano w ten sposób aby można było uzyskać jak największą liczbę pokoi. Powierzchnia domu - 309 m2 została podzielona w bardzo przemyślany sposób na III kondygnacje: Piwnica o powierzchni 100 m2 na którą składają się: kotłownia, łazienka, pokój dzienny, sypialnie, kuchnia, pomieszczenia gospodarcze. Piwnica nie jest aktualnie wynajmowana ale znajduje się w niej w pełni niezależne mieszkanie, z którego przyszły właściciel może sprawować pieczę nad nieruchomością lub zaaranżować je na kolejne pokoje. Parter o powierzchni 123 m2 na który składają się: przestronny korytarz, 4 sypialnie, kuchnia, łazienka, hall, garaż, który można przerobić na recepcje. I piętro o powierzchni 86 m2, na którym znajdziemy: 4 sypialnie, łazienkę oraz garderobę. Poddasze nie jest urządzone, jednakże jest bardzo przestronne i może służyć jako składzik. DZIAŁKA Dom posadowiony jest na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i zazielenionej działce o powierzchni prawie 800 m2. Parcela jest ogrodzona drewnianym płotem na fundamencie ze słupkami wykonanymi z cegły klinkierowej. Brama wjazdowa jest sterowana elektrycznie, a do garażu prowadzi bardzo starannie ułożony podjazd z kostki brukowej. Oprócz domu na działce znajdziemy składzik na drewno, altankę z miejscem na grilla oraz pięknie zagospodarowany ogród - wszystko do dyspozycji najemców. Solidna konstrukcja budynku, jego atrakcyjne położenie, wysoka stopa zwrotu (sięgająca ~ 14,5%) z inwestycji sprawiają , że jest to bardzo atrakcyjna oferta dla osób chcących zarabiać na nieruchomościach. Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, centrum

pokoi
2
pow.
39 m2
Cena

289 000 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania, które znajduje się przy ulicy Lipowej 16 w samym centrum Białegostoku - jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Białymstoku. Lokal mieszkalny usytuowany jest na II piętrze w IV - piętrowej odnowionej kamienicy, która została poddana termomodernizacji oraz odnowieniu elewacji. Powierzchnia mieszkania - 38,9 m2 - została w przemyślany sposób zaaranżowana na: - przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz kącikiem jadalnianym, - przytulną sypialnię z dużą zabudowaną szafą, - stylową łazienkę z wc, - funkcjonalny przedpokój. Do mieszkania przynależy również duża piwnica oraz balkon z pięknym widokiem na centrum miasta. Do dyspozycji przyszłych właścicieli będzie również obszerny parking wewnątrz budynku, na który mogą się dostać tylko właściciele. Mieszkanie jest bardzo jasne i przytulne. W ostatnich latach przeszło gruntowny remont. Wymieniono wszystkie instalacje, stolarkę drzwiową, armaturę, ułożono podłogi, etc. W lokalu gustownie zaaranżowano wnętrza a wszystkie materiały użyte do wykończenia mieszkania są wysokiej jakości. Kuchnia wyposażona została w nową, modną i ponadczasową zabudowę kuchenną, która obejmuje wszystkie niezbędne do życia sprzęty AGD (piekarnik, kuchenka mikrofalowa, płyta indukcyjna, okap, lodówka, zmywarka). W łazience znajdziemy przestronną kabinę prysznicową, umywalkę oraz WC. Mieszkanie oferowane jest z prawie całym wyposażeniem! Nieruchomość zlokalizowana w miejscu doskonale położonym miejscu - ścisłym centrum miasta. W pobliżu znajdziemy liczne sklepy (biedronka, stokrotka, arhelan), uczelnie wyższe, szpital, liczne restauracje, przystanki komunikacji miejskiej i wiele, wiele innych. Cena do negocjacji! Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatną prezentację!

MIESZKANIE na WYNAJEM

Białystok, Wygoda

pokoi
2
pow.
49 m2
Cena

1 250 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania do wynajęcia, które znajduje się przy ulicy Trawiastej na osiedlu Nowe Miasto - jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Białymstoku. Lokal mieszkalny usytuowany jest na III piętrze w III-piętrowym budynku z 2007 r. Powierzchnia mieszkania - 48,6 m2 - została w przemyślany sposób podzielona na: - ustawny pokój dzienny, - komfortową sypialnię, - oddzielną w pełni wyposażoną kuchnię, - łazienkę z wc, - Przestronny korytarz z zabudowaną szafą. Do mieszkania przynależy również bardzo duży balkon na który wyjście znajdziemy w salonie. Lokal mieszkalny posiadający gustownie zaaranżowane wnętrza, gotowy do wprowadzenia. Mieszkanie jest wykończone w bardzo dobrym standardzie. Wszystkie użyte materiały są wysokiej jakości, a całość została starannie przemyślana i wykonana. Kuchnia wyposażona we wszystkie niezbędne do życia sprzęty AGD (piekarnik, płyta grzewcza, okap, lodówka, zmywarka). W łazience znajdziemy wannę, WC umywalkę oraz pralkę. Nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od centrum miasta, jednakże okolica jest pozbawiona wielkomiejskiego zgiełku. Parking pod samym blokiem. W okolicy znajdziemy sklepy, przedszkole, szkołę podstawową, aptekę, pocztę, banki, etc. B Do czynszu najmu należy doliczyć niewielki czynsz administracyjny oraz opłaty za prąd i gaz wg zużycia. Razem ok. 1650 zł. Mieszkanie dostępne od 1 Sierpnia! Cena do negocjacji! Zapraszamy do kontaktu i na bezpłatną prezentację!

DOM na SPRZEDAŻ

Białystok, Skorupy

pokoi
10
pow.
359 m2
Cena

349 000 zł

Polecamy Państwu ofertę przestronnego domu jednorodzinnego położonego na osiedlu Skorupy. Nieruchomość mieści się przy ul. Zaściańskiej, w niedalekiej odległości od centrum Białegostoku. Budynek został wybudowany w 2004 r. Dom posadowiony jest na płaskiej, prostokątnej i zazielenionej działce o powierzchni 560 m2. W najbliższej okolicy są nowo wybudowane domy jednorodzinne oraz domy w zabudowie bliźniaczej. Spokojna okolica i dobre sąsiedztwo sprawiają, że dom jest idealną ofertą dla rodziny. Materiałem konstrukcyjnym budynku jest pustak. Stropy wylewane. Więźba dachowa wykonana została z drewna, dach deskowany, dwuspadowy. pokryty blachodachówką wysokiej jakości. Powierzchnia domu - 360 m2 - została podzielona w bardzo przemyślany sposób. Nieruchomość posiada 3 kondygnacje użytkowe oraz poddasze. W piwnicy, której metraż wynosi 160 m2 znajdziemy korytarz, garaż, WC, łazienkę, kotłownie, pomieszczenie na opał oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, które przyszły właściciel może przeznaczyć na swoje potrzeby. Na parterze o powierzchni 120 m2 zaplanowano przestronny korytarz, salon, kuchnię, jadalnię, gabinet oraz łazienkę. Dodatkowym atutem jest przynależność dużego tarasu oraz balkonu. Na I piętrze o identycznej powierzchni znajdują się 4 ustawne sypialnie oraz łazienka. Poddasze nie jest urządzone, jednakże jest bardzo przestronne i może służyć jako składzik. Solidna konstrukcja budynku oraz niedalekie położenie od centrum, sklepów, szkoły podstawowej, kościoła etc. sprawia, że jest to idealna propozycja dla rodziny. Cena do negocjacji! Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatną prezentację!