-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertOFERTY NIERUCHOMOŚCI

sortuj
MIESZKANIE na WYNAJEM

Białystok, Centrum

pokoi
3
pow.
61 m2
Cena

1 700 zł

Polecamy Państwu wyjątkową ofertę komfortowego mieszkania na wynajem znajdującego się w budynku który znajduje się w centrum Białegostoku, przy ulicy Brukowej. Lokal mieszkalny znajduje się na IV piętrze, w niskim budynku wymurowanym z cegły, stylowo wykończonym cegłą klinkierową. Powierzchnia mieszkania dzieli się na: - dwie komfortowe sypialnie, - przestronny salon, - oddzielną kuchnię, - przedpokój, - funkcjonalną garderobę, - dużą łazienkę. Mieszkanie dwustronne (wschód - zachód), środkowe, rozkładowe, wejście do każdego z pomieszczeń z przedpokoju, pokoje bardzo ustawne, przynależna loggia o dużej powierzchni, z której rozpościera się piękny widok na Operę Podlaską. Wszystko to sprawia, że oferta jest wyjątkową i godną polecenia. Niebywałymi atutami nieruchomości jest również niski czynsz, kameralność budynku, niewielka ilość sąsiadów w klatce schodowej, prywatny plac zabaw na zamkniętym dziedzińcu wspólnoty mieszkaniowej. Jedna z najlepszych lokalizacji w Białymstoku. W pobliżu nieruchomości znajduje się Politechnika Białostocka, Rynek Kościuszki, bardzo bogata infrastruktura m.in. market, lokale gastronomiczne, przedszkole, żłobek, szkoła podstawowa i średnia, przystanek BKM, kościół, cerkiew i wiele punktów usługowych. Cena najmu: 1700zł + 450zł (czynsz administracyjny) + 100zł ( prąd i gaz) = 2250zł Kaucja 1500zł Zapraszamy do kontaktu oraz bezpłatnej prezentacji!

LOKAL na WYNAJEM

Białystok, Jaroszówka

pow.
137 m2
Cena

4 900 zł

Oferta lokalu użytkowego położonego na osiedlu Jaroszówka, przy ulicy Baśniowej w Białymstoku. Lokal znajduje się na parterze nowo powstałego budynku wolnostojącego o powierzchni całkowitej 290 m2. Powierzchnia nieruchomości stanowiącej przedmiot oferty wynosi 137 m2 i rozdysponowana została na: - główną powierzchnię usługową/handlową o powierzchni około 90 m2 (open space), - pomieszczenie socjalne, - pomieszczenie gospodarcze, - łazienkę, - magazyn, - salę konferencyjną (1 piętro). Podłogi lokalu wyłożone zostały gresem wielkoformatowym, ściany gładzone i malowane (w łazienkach glazura wielkoformatowa), sufity podwieszane we wszystkich pomieszczeniach, oświetlenie rastrowe, zainstalowany monitoring oraz alarm. Stolarka okienna aluminiowa z podwójnymi szybami, duże witryny od ulicy. Istnieje możliwość dokonywania zmian w lokalu za uprzednią zgodą właściciela nieruchomości. Przed budynkiem 7 miejsc parkingowych, z czego 3 miejsca zarezerwowane wyłącznie do użytku najemcy przedmiotowego lokalu. Elewacja frontowa budynku przeznaczona na montaż reklamy firmy/działalności najemcy. Podatek od nieruchomości pokrywany jest przez właściciela nieruchomości. Okolica, w której znajduje się obiekt doskonale skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami miasta. Budynek bardzo reprezentacyjny, zaprojektowany w elegancki i zarazem minimalistyczny sposób, z doskonale doświetlonymi pomieszczeniami. Koszty dodatkowe obciążające najemcę: woda (podlicznik), energia (oddzielny licznik), ogrzewanie (ryczałt uzależniony od wynajmowanej powierzchni). Zapraszamy do prezentacji nieruchomości!

MIESZKANIE na WYNAJEM

Białystok, Młodych

pokoi
2
pow.
44 m2
Cena

1 500 zł

Polecamy Państwu ofertę komfortowego apartamentu na wynajem, znajdującego się w budynku oddanym do użytku w 2010 roku, zlokalizowanym przy ulicy Prowiantowej 17, na osiedlu Młodych, które cieszy się niesłabnącą popularnością pośród mieszkańców Białegostoku. Lokal mieszkalny znajduje się na V piętrze budynku, o nowoczesnej architekturze, wyposażonym w windę oraz monitorowanym całodobowo. Powierzchnia mieszkania - 44 m2 - dzieli się na: - komfortową sypialnie, - przestronny salon z aneksem, - stylową łazienkę połączoną z wc, - duży taras z widokiem na patio, Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym. Niebywałymi atutami nieruchomości jest atrakcyjna lokalizacja, miejsce postojowe w garażu podziemnym, duży taras z pięknym widokiem, niski czynsz, jak również meble oraz sprzęt AGD znajdujące się na wyposażeniu mieszkania. Lokal mieszkalny położony jest w miejscu, które jest odpowiedzią na potrzeby osób młodych i dynamicznych. Nowoczesna forma architektoniczna, wysoka jakość materiałów wykończeniowych, a także niezwykła funkcjonalność lokali i miejscowej infrastruktury zapewnią codzienny komfort na najwyższym poziomie. Dlatego polecamy mieszkanie w szczególności osobom poszukującym mieszkania w bliskiej odległości do centrum. Koszt najmu 1500 zł plus oplaty 450 zł. Kaucja zabezpieczająca 2000 zł. Oferta naprawdę godna polecenia. Ta oferta nie będzie długo dostępna! Zapraszamy do kontaktu oraz bezpłatnej prezentacji!