Atrakcyjna działka budowlana tuż przy Białymstoku!
Pow. działki: 1530 m2, Cena: 179 000

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w miejscowości Solniczki przy ulicy Wiejskiej, w powiecie białostockim, w gminie Juchnowiec Kościelny.

Dla nieruchomości tej wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla zamierzenia polegającego na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego. 

Działka w kształcie trapezu prostokątnego o powierzchni 1530 m2 o dłuższej podstawiej długości około 49 m, krótszej 32 m i wysokości 36 m.

Działka leży w odległości 2,5 km od granic administracyjnych Białegostoku oraz około 15 minut jazdy samochodem od jego centrum.

Dostępne media:

- prąd (w drodze),

- woda (w drodze),

- gaz (w drodze),

- kanalizacja (w drodze).

Działka sucha,  płaska, niezadrzewiona w dobrej lokalizacji z dostępem do drogi głównej. Dojazd asfaltowy. W okolicy nowo powstała zabudowa jednorodzinna, łąki, lasy. Z działki roztacza się piękny widok.

Idealna propozycja dla osób poszukujących gruntu pod budowę wymarzonego domu lub osób chcących korzystnie ulokować kapitał.

Posiadamy w ofercie również sąsiednie działki o różnej powierzchni.

Cena do negocjacji!

Zapraszamy do kontaktu oraz prezentacji nieruchomości!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

SymbolKB/133/1
Warunki gruntoweDOBRE
Rodzaj transakcjiSPRZEDAŻ
Cena cena w innych walutach 179 000 PLN
Cena negocjowanaJEST
Cena za m2117 PLN
Pow. działki1 530 m2
WojewództwoPODLASKIE
Powiatbiałostocki
GminaJuchnowiec Kościelny
MiejscowośćSolniczki
Posiada warunki zabudowyJEST
PołożeniePOD MIASTEM
Budynki w sąsiedztwieWOLNOSTOJĄCE DOMY JEDNORODZINNE
Kształt działkiTRAPEZ
Rodzaj działkiBUDOWLANA
Droga dojazdowaASFALTOWA
Podłączony gazJEST
Podłączony wodociągJEST

Doradca odpowiedzialny

Zapytaj o szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości