Zarabiaj na najmie! Wysoka stopa zwrotu! ~ 14.5%
Liczba pomieszczeń: 12, Pow. całkowita: 309 m2, Cena: 1 249 000

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dobrze prosperującym biznesem prowadzonym w  przestronnym domu przy ul. Wołyńskiej na osiedlu Piasta.

 

DZIAŁALNOŚĆ 

STOPA ZWROTU ~ 14,5 %

Nieruchomość jest w pełni przystosowana do prowadzenia najmu długo i krótko terminowego. Do dyspozycji najemców na obecną chwilę jest 8 przytulnych, w pełni wyposażonych pokoi oraz apartament z oddzielnym wejściem - razem 26 miejsc do spania! Dodatkowym atutem nieruchomości jest możliwość zaadoptowania części mieszkalnej położonej w podpiwniczeniu na kolejne pokoje co spowoduje jeszcze większą rentowność inwestycji!

W cenie nieruchomości pozostają wszystkie meble, wyposażenie, udogodnienia do prowadzenia najmu, etc. Wraz z nieruchomością kupujący nabywają dobrze prosperujący interes przynoszący wysoki miesięczny dochód, wszystkie kontakty, bazę zadowolonych, stałych klientów, stronę internetową, wyrobioną dobrą ocenę na booking.com, etc.  

 

BUDYNEK

Przez ostatnie lata budynek przeszedł szereg prac adaptacyjnych ułatwiających prowadzenie działalności. Zamontowano między innymi zamki magnetyczne do pokoi, monitoring na terenie całego obiektu, na podłogach wyłożono wykładziny, etc. Rozkład zaaranżowano w ten sposób aby można było uzyskać jak największą liczbę pokoi.

Powierzchnia domu309 m2 została podzielona w bardzo przemyślany sposób na III kondygnacje:

Piwnica o powierzchni 100 m2 na którą składają się:  kotłownia, łazienka, pokój dzienny, sypialnie, kuchnia, pomieszczenia gospodarcze. Piwnica nie jest aktualnie wynajmowana ale znajduje się w niej w pełni niezależne mieszkanie, z którego przyszły właściciel może sprawować pieczę nad nieruchomością lub zaaranżować je na kolejne pokoje.

Parter o powierzchni 123 m2 na który składają się: przestronny korytarz, 4 sypialnie, kuchnia, łazienka, hall, garaż, który można przerobić na recepcje.

I piętro o powierzchni 86 m2, na którym znajdziemy: 4 sypialnie, łazienkę oraz garderobę.

Poddasze nie jest urządzone, jednakże jest bardzo przestronne i może służyć jako składzik.

 

DZIAŁKA

Dom posadowiony jest na płaskiej, prostokątnej, zadbanej i zazielenionej działce o powierzchni prawie 800 m2. Parcela jest ogrodzona drewnianym płotem na fundamencie ze słupkami wykonanymi z cegły klinkierowej. Brama wjazdowa jest  sterowana elektrycznie, a do garażu prowadzi bardzo starannie ułożony podjazd z kostki brukowej. Oprócz domu na działce znajdziemy składzik na drewno, altankę  z miejscem na grilla oraz pięknie zagospodarowany ogród - wszystko do dyspozycji najemców.
 

Solidna konstrukcja budynku, jego atrakcyjne położenie, wysoka stopa zwrotu (sięgająca ~ 14,5%) z inwestycji sprawiają , że jest to bardzo atrakcyjna oferta dla osób chcących zarabiać na nieruchomościach. 

 

Zadzwoń już dziś i umów się na prezentację!

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

SymbolKB/266/1
Cena cena w innych walutach 1 249 000 PLN
Cena za m24 042 PLN
KrajPOLSKA
Dzielnica - osiedlePiasta
Nr lokalu23
Pow. całkowita309 m2
Pow. działki786 m2
Szerokość działki (mb.)19
Długość działki (mb.)42
Typ lokalu/umiejscowienieBUDYNEK WOLNOSTOJĄCY
Rok budowy1983
Liczba łazienek3
Droga dojazdowaULICA OSIEDLOWA
Liczba pięter3
Liczba pomieszczeń12
Ilość telefonów1
Energia elektrycznaJEST
Podłączony gazJEST
Podłączony wodociągJEST
Źródło wodyWODA MIEJSKA
MonitoringJEST
Drzwi antywłamanioweJEST
DomofonJEST
Rodzaj okienPLASTIKOWE
Rodzaj podłogiWYKŁADZINA
Rodzaj ogrodzeniaKLINKIEROWE
OgrodzeniePEŁNE
Czy jest KWJEST
Licznik prąduJEST
WodomierzJEST
GarażJEST
Typ garażuW BUDYNKU
Miejsc garażowych1
Liczba miejsc parkingowych3
Typ parkinguKOSTKA BRUKOWA
Pomieszczenie gospodarczeJEST
BalkonJEST
Warunki gruntoweDOBRE
Uciążliwości i ograniczeniaBRAK UCIĄŻLIWOŚCI
Suszarka do ubrańJEST
Kuchenka mikrofalowaJEST

Doradca odpowiedzialny

Zapytaj o szczegóły oferty

Lokalizacja nieruchomości