-
-
-
 

zmień widok ofertzmień widok ofertOFERTY NIERUCHOMOŚCI

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Centrum

pokoi
2
pow.
34 m2
Cena

385 000 zł

Polecamy Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania na sprzedaż, znajdującego się w oddanym do użytkowania budynku przy ulicy Jurowieckiej, wchodzącym w kompleks "Apartamentów Jagiellońskich" - prestiżowym miejscu na mapie Białegostoku, które cieszy się niesłabnącą popularnością. Lokal mieszkalny znajduje się na V piętrze w budynku wyposażonym w dwie windy. Mieszkanie posiada powierzchnię - 33,99 m2 - a jego rozkład sprawia, że mieszkanie wydaje się być większe niż w rzeczywistości. Na powierzchnię lokalu składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym, - ustawna sypialnia, - przestronna łazienka z WC, - funkcjonalny przedpokój. Mieszkanie jest w stanie deweloperskim, co sprawia że przyszły nabywca będzie posiadał możliwość wykończenia wnętrz według własnego gustu. Niebywałymi atutami nieruchomości jest jedna z najlepszych lokalizacji w Białymstoku, niski czynsz, natychmiastowa dostępność mieszkania, duży balkon, korzystna ekspozycja względem stron świata. Lokal mieszkalny położony jest w miejscu, które jest odpowiedzią na potrzeby osób młodych i dynamicznych. Nowoczesna forma architektoniczna, wysokiej klasy wykończenie części wspólnych, a także niezwykła funkcjonalność lokali i miejscowej infrastruktury zapewnią codzienny komfort na najwyższym poziomie. Dlatego polecamy mieszkanie w szczególności osobom poszukującym mieszkania w niedalekiej odległości od Centrum miasta. Mieszkanie może być również świetną lokatą kapitału dzięki doskonałej lokalizacji oraz niskim kosztom eksploatacyjnym - czynsz to zaledwie 350zł. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (dodatkowo płatna w cenie 10 000 zł). Zapraszamy do kontaktu oraz bezpłatnej prezentacji!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Nowe Miasto

pokoi
2
pow.
37 m2
Cena

438 000 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, które znajduje się w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Transportowej 5. Lokal mieszkalny usytuowany jest na V piętrze w nowoczesnym budynku, oddanym do użytku w 2022 roku. Budynek o wysokim standardzie, wyposażony w windę oraz mnóstwo udogodnień dla przyszłych właścicieli. Mieszkanie posiada powierzchnię - 36,75 m2 - a jego przemyślany rozkład sprawia, że mieszkanie wydaje się być większe niż w rzeczywistości. Na powierzchnie lokalu składa się: - salon połączony z aneksem kuchennym, - duża sypialnia, - łazienka połączona z WC, - przestronny przedpokój. Największymi atutami nieruchomości jest lokalizacja, duży balkon, środkowe położenie w budynku, niskie koszty eksploatacyjne, doskonały rozkład oraz korzystna ekspozycja względem stron świata. Wnętrza zostało wykończone gustownie, materiałami bardzo wysokiej jakości. Mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD, stałe zabudowy, gotowe do umeblowania i wprowadzenia się lub osiągania zysków z jego wynajęcia. Nieruchomość jest świetnie zlokalizowana, w niedalekiej odległości od Centrum miasta oraz Politechniki Białostockiej. W pobliżu znajdziemy wiele punktów usługowych, handlowych i gastronomicznych. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz dodatkowo płatne miejsce parkingowe w cenie 30 000 zł. Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatną prezentację!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Białystok, Antoniuk

pokoi
3
pow.
63 m2
Cena

559 000 zł

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującego się w budynku przy ul. Stalowej 5 na osiedlu Antoniuk, tuż nieopodal centrum Białegostoku. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w VIII - piętrowym nowoczesnym apartamentowcu wyposażonym w windę. Budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, teren osiedla jest zamknięty oraz monitorowany, na posesji znajduje się plac zabaw przeznaczony dla członków wspólnoty mieszkaniowej. Dookoła budynku zlokalizowane są liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe. Powierzchnia mieszkania - 63,40 m2 - została podzielona na: - bardzo przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię, - 2 komfortowe sypialnie, - dużą łazienkę, - funkcjonalny przedpokój. Na szczególną uwagę w mieszkaniu zasługuje jego rozkład, duża przestrzeń łącząca salon, kuchnię oraz przedpokój nadaje inny wymiar słowu przestronność. Do tego dochodzą funkcjonalna łazienka oraz bardzo ustawne sypialnie. Mieszkanie ma również dwustronną ekspozycję. Dzięki dobremu zarządzaniu wspólnotą oraz zamontowaniu paneli fotowoltaicznych czynsz wynosi jedynie 450 zł. Do ceny mieszkania należy doliczyć koszt komórki lokatorskiej oraz miejsca parkingowego w łącznej cenie 38 tys. zł. Mieszkanie wyposażone, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia lub do czerpania zysków z wynajmu. Młodzi rodzice oraz rowerzyści docenią w szczególności zlokalizowaną na parterze rowerownię/wózkowanię. Nieruchomość usytuowana bardzo blisko centrum, jednakże w cichej, osiedlowej uliczce co zapewnia spokój i podnosi komfort życia. W pobliżu budynku znajdziemy pełną infrastrukturę. Zadzwoń już dziś i umów się na bezpłatną prezentację!